Opinie o Bosch GSB 13 RE

Ostatnio aktualizowane: 20.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Wiele osób twierdzi, że najlepsza wiertarka powinna być wygodna w użyciu, a takim sprzętem jest Bosch GSB 13 RE. W urządzeniu zastosowano System Electronic, który pozwala na precyzyjne nawiercanie. Rękojeść zrobiona z materiału Softgrip gwarantuje pewne trzymanie, co przekłada się na większe bezpieczeństwo w trakcie pracy i zdecydowanie mniejsze ryzyko przypadkowego upuszczenia sprzętu na podłogę.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy użytkownicy zwracają uwagę na zacinający się przycisk, który czasami uniemożliwia sprawne włączenie narzędzia. Bywa to irytujące, szczególnie dla osób mających do wykonania dużo pracy i używających sprzętu do codziennie. Przycisk lekko skrzywia się w otworze i przez to się blokuje.

 

Werdykt: 9.8/10

Wiertarka udarowa jest sprzedawana w zestawie z ogranicznikiem głębokości i szybkozaciskowym uchwytem wiertarskim 13 mm. Moc urządzenia jest równa 600 W. Sprzęt można wykorzystać do wiercenia różnych materiałów: drewna, betonu, muru i stali. Opinie o Bosch GSB 13 RE są pozytywne, bo jest to mały i poręczny model.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Uchwyt wiertarki

Urządzenie wyposażono w dwuczęściowy uchwyt wiertarski wykonany z dobrej jakości metalu. Test Bosch GSB 13 RE potwierdził, że wyróżnia go duża wytrzymałość, dlatego też nie ma ryzyka jego uszkodzenia. Uchwyt wiertarski pozwala na szybką, a co najważniejsze bezpieczną wymianę osprzętu. Nie można nie wspomnieć także o systemie Electronic, który zwiększa precyzję podczas wiercenia. W efekcie możemy wykonać pracę dokładnie, nawet jeśli nasze doświadczenie nie jest zbyt duże. 

 

 

Rękojeść

Ważnym elementem wiertarki jest rękojeść, bo to od sposobu jej wykonania zależy m.in. komfort i bezpieczeństwo pracy. Model Bosch GSB 13 RE ma uchwyt pokryty specjalnym tworzywem Softgrip, który zabezpiecza przed ślizganiem się narzędzia w dłoni, zwiększając przy tym precyzję ruchów. Choć wiertarka generuje drobne wibracje, nie będziemy mieli kłopotu, aby pewnie ją trzymać. Warto wspomnieć też o tym, że sprzęt jest wyjątkowo lekki, bo waży tylko 1,6 kg, Jego wymiary są kompaktowe, co ułatwia nie tylko pracę, ale też przechowywanie.

 

Przeznaczenie

Sprzęt jest przeznaczony do wykonywania różnego rodzaju prac remontowych, wykończeniowych i ogólnobudowlanych. Producent podaje maksymalną średnicę wiercenia w zależności od materiału, z którym pracujemy. Dla drewna wynosi ona 25 mm, betonu – 13 mm, muru – 15 mm i stali – 10 mm. Możliwości zastosowania wiertarki są duże. Nawet jeśli mamy do wywiercenia otwór w twardym materiale, możemy z niej skorzystać.

 

Wyposażenie dodatkowe

W zestawie znajduje się wyposażenie dodatkowe, które jest niezbędne do pracy. W komplecie otrzymujemy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, a także dodatkową rękojeść. Drugi ze wspomnianych elementów zwiększa komfort trzymania i sprawia, że mamy większa kontrolę nad urządzeniem. Przydatnym akcesorium jest także ogranicznik głębokości. Dzięki niemu mamy pewność, że nie wywiercimy większej dziury, niż jest to konieczne. Konsumenci doceniają, że cena Bosch GSB 13 RE jest przystępna i ma to duży wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ