Opinie o DeWalt DWD024

Ostatnio aktualizowane: 20.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie ma długi kabel zasilający gwarantujący swobodne poruszanie się. Obudowę zrobiono z wytrzymałego plastiku, który dodatkowo jest przyjemny w dotyku. Rękojeść została tak wykonana, aby utrzymanie wiertarki w dłoni było łatwe. Włącznik jest odpowiednio uszczelniony, co skutecznie chroni go przed pyłem.

 

Najważniejsze wady:

Wiertarka ma regulację obrotów w przycisku, a nie została wyposażona w wygodne pokrętło. W opiniach użytkowników można przeczytać, że stanowi to utrudnienie w codziennej pracy. Sprzęt generuje stosunkowo duży hałas, który może nam przeszkadzać, szczególnie na początku użytkowania.

 

Werdykt: 9.4/10

Wiertarka jest wytrzymała i ma stosunkowo małe wymiary, więc można z niej korzystać także w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Mocowanie uchwytu wynosi od 1,5 mm do 13 mm. Urządzenie umożliwia wiercenie w drewnie, stali i betonie. Jego moc jest równa 650 W. Wiertarka jest sprzedawana w zestawie z dodatkowymi akcesoriami.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Gumowana rękojeść

Na komfort pracy w dużym stopniu wpływa wykonanie rękojeści. Została ona wyprofilowana tak, aby można było na niej wygodnie ułożyć dłoń i mieć pewność, że urządzenie przypadkowo się z niej nie wyślizgnie. Uchwyt pokryto gumową powłoką, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie, a przy tym jest przyjemna w dotyku. 

 

 

Możliwość pracy ciągłej

Sprzęt jest dostosowany do pracy ciągłej. Aby wywiercić otwór nie musimy ciągle trzymać przycisku, możemy skorzystać z blokady. Stanowi to duże ułatwienie i zmniejsza zmęczenie rąk. To przydatna opcja, szczególnie jeśli mamy do wywiercenia sporo tej samej wielkości otworów.

 

Moc

Wiertarka ma moc równą 650 W i według wielu konsumentów dobrze się spisuje. Pozytywne opinie o DeWalt DWD024 tylko to potwierdzają. Urządzenie jest przystosowane do pracy z różnymi materiałami: drewnem, stalą i betonem. W rezultacie jest uznawane za funkcjonalne i praktyczne. Choć moc urządzenia jest wysoka, a jakość wykonania bardzo dobra, cena DeWalt DWD024 nie jest wygórowana. Sprzęt kosztuje niecałe 300 zł, a jest bezawaryjny i łatwy w obsłudze.

 

Kompaktowe wymiary

Majsterkowiczom podoba się to, że wiertarka ma kompaktowe wymiary, więc można sprawnie się nią posługiwać. Nawet jeśli chcemy wywiercić otwór tam, gdzie jest mało miejsca, możemy z powodzeniem wykorzystać ten sprzęt. Urządzenie nie ma żadnych zbędnych, wystających elementów i jest lekkie, bo waży tylko 1,8 kg. Test DeWalt DWD024 wykazał, że nawet długa praca z użyciem tego modelu nie jest zbyt męcząca. 

 

Wyposażenie

W zestawie poza wiertarką otrzymujemy także akcesoria: kluczyk do uchwytu, wielopozycyjną rękojeść boczną i ogranicznik głębokości. Zdaniem użytkowników wszystkie elementy okazują się przydatne i znacznie ułatwiają wykonanie zadania. Korzystanie z ogranicznika zmniejsza ryzyko wykonania zbyt dużego otworu, który będzie niedostosowany np. do wkręta, którego później będziemy chcieli użyć.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ