Opinie o Graphite 59G717

Ostatnio aktualizowane: 20.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Frezarka górnowrzecionowa ma regulowaną ilość obrotów, więc bez problemu można dopasować ją do aktualnych potrzeb. Cena Graphite 59G717 jest atrakcyjna, urządzenie kosztuje trochę ponad 200 zł, a można je wykorzystywać do wielu prac i mieć pewność co do skuteczności jego działania. Model ma blokadę wrzeciona umożliwiającą łatwą i bezpieczną wymianę frezów.

 

Najważniejsze wady:

W niektórych recenzjach dotyczących tego produktu można przeczytać, że odsysacz ma wąską szczelinę. W związku z tym łatwo się zapycha i dlatego też współpraca z odkurzaczem nie jest tak efektywna, jak można by tego oczekiwać.

 

Werdykt: 9.4/10

W Internecie można znaleźć opinie Graphite 59G717, z których wynika, że prezentowany model nadaje się do pracy w przydomowym warsztacie. Ten produkt został stworzony z myślą o majsterkowiczach, którzy od czasu do czasu potrzebują skorzystać ze sprzętu do obróbki drewna i innych materiałów. W komplecie jest specjalna nakładka z tworzywa, która zabezpiecza przed zarysowaniami i ma specjalny mechanizm pozwalający regulować położenie frezu względem materiału.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe dane techniczne

Wykonany test Graphite 59G717 potwierdza, że sprzęt ma bardzo dobre parametry. Taki model powinien spełnić oczekiwania każdej osoby szukającej dobrego urządzenia do domowego zastosowania. Maksymalna ilość wykonywanych obrotów na minutę to 28 000, a minimalna wynosi 11 000. Moc urządzenia jest równa 1300 W. Rozmiar uchwytu narzędziowego wynosi 6 mm, 8 mm i 12 mm. Maksymalny skok frezarki górnowrzecionowej to 55 mm. Sprzęt waży tylko 3,5 kg, więc wygodnie się go przenosi. 

Akcesoria w zestawie

Producent zadbał o dołączenie wysokiej jakości akcesoriów, a wszystko po to, aby kupujący nie musiał wydawać dodatkowych pieniędzy na wyposażenie. W skład zestawu wchodzą: 3 tuleje zaciskowe, szpikulec przeznaczony do frezowania po okręgu, klucz płaski, adapter do odsysania kurzu, prowadnica równoległa i tuleja do kopiowania według szablonu. 

 

Szerokie możliwości zastosowania

Co przekonuje konsumentów do zakupu tej frezarki górnowrzecionowej? Jej niewątpliwym atutem jest przeznaczenie. Sprzęt nadaje się do frezowania krawędzi, otworów, rowków i profili. Obróbce mogą zostać poddane nie tylko materiały drewniane i drewnopochodne, ale też aluminium i tworzywa sztuczne. Sprzęt daje możliwość płynnej regulacji obrotów i głębokości frezowania. 

 

Bezpieczeństwo pracy

Korzystając z frezarki górnowrzecionowej, nie można zapominać o bezpieczeństwie pracy i przedkładać go nad uzyskane efekty. Rekomendowany przez nas model ma blokadę wrzeciona, więc wymiana starego i montaż nowego frezu to łatwe zadania, które nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia. Urządzenie ma aluminiową stopę ze specjalną nakładką z tworzywa sztucznego. Gwarantuje ona dobre i pewne prowadzenie materiału. Prowadnice frezarki są umieszczone na aluminiowym korpusie. Gniazda są zrobione w ten sposób, aby zagwarantować precyzję w trakcie zagłębiania. Uchwyty frezarki górnowrzecionowej zrobiono z antypoślizgowego materiału. Gwarantuje on pewny chwyt i łatwiejsze prowadzenie urządzenia. W komplecie znajdziemy osłonę przeciwpyłową, która dobrze spełnia swoje zadanie. Wykonano ją z przezroczystego materiału, więc nie ogranicza pola widzenia. Użytkownik nie ma problemu z zachowaniem maksymalnej precyzji pracy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ