Opinie o Keter Technican Box

Ostatnio aktualizowane: 20.05.24

 

Najważniejsze zalety:

To skrzynka o dużej pojemności, co wykazał test Keter Technican Box. Można w niej bez przeszkód przechowywać wszystkie potrzebne narzędzia, aby mieć je na wyciągnięcie ręki. Ponieważ w środku znajdują się przegródki, możemy w odpowiedni sposób posegregować swoje rzeczy. To ciekawy prezent dla osoby, która lubi majsterkować.

 

Najważniejsze wady:

Model jest solidny, ale jednocześnie stosunkowo ciężki, zwłaszcza gdy włożymy do środka narzędzia. To powoduje, że przenoszenie skrzynki nie jest w pełni komfortowe. Można się o tym przekonać, czytając opinie Keter Technican Box.

 

Werdykt: 9.4/10

Nie jest to najlżejszy model, ale na pewno przyda się w garażu. Majsterkowicze uważają, że to dobra skrzynka narzędziowa, ponieważ zapobiega zgubieniu potrzebnych w warsztacie przyrządów. Jej wymiary to: 48 cm x 18 cm x 38 cm. Produkt ma czerwono-czarny kolor i ładnie się prezentuje.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygodne wyjmowanie narzędzi

Skrzynka zapewnia nam łatwy dostęp do przechowywanych narzędzi. Wszystko ze względu na to, że umieszczony w środku organizer z przegródkami można swobodnie wyjąć. To bardzo duże udogodnienie, zwłaszcza gdy musimy znaleźć np. niewielkie śrubki lub wkręty. Na podnoszonej do góry klapie są uchwyty na śrubokręty i podobne przyrządy, takie jak kombinerki. Możemy wszystko poukładać w skrzynce w taki sposób, jaki najbardziej nam odpowiada. Dzięki temu bez wątpienia nie będziemy tracić dużo czasu na szukanie właściwego narzędzia.

Solidna konstrukcja

Produkt jest wykonany z dobrych gatunkowo materiałów, co daje gwarancję jego solidności. Jednocześnie należy podkreślić, że cena Keter Technican Box nie jest zbyt wysoka, więc zakup skrzynki nie przyczyni się do nadwyrężenia domowego budżetu. To model, który na pewno długo nam posłuży. Możemy go często przenosić z miejsca na miejsce lub trzymać w garażu, obudowa nie jest podatna na pęknięcia czy zarysowania. Metalowe zatrzaski przy klapie również są wytrzymałe. Ciekawe jest to, że przegródki zrobiono z elastycznego tworzywa sztucznego. Możemy w nich przechowywać mniejsze, jak i większe narzędzia, bez ryzyka, że popękają. Produkt jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym zależy przede wszystkim na tym, aby znaleźć trwałą skrzynkę, a cena jest dla nich drugorzędną kwestią.

 

Możliwość przyczepienia paska

Skrzynka ma duży, plastikowy uchwyt umożliwiający jej przenoszenie. Jednak jeśli nie odpowiada nam takie rozwiązanie, możemy też przyczepić do niej pasek na ramię. Jest to możliwe, ponieważ na obudowie są dwa małe, pozwalające na to, zaczepy. Wiele osób przekonuje, że noszenie skrzynki w ten sposób jest wygodniejsze niż w dłoni, ponieważ mamy obie ręce wolne. Możemy więc w tym samym czasie przenieść też większy sprzęt lub inne niezbędne rzeczy.

 

Brak ryzyka przypadkowego otworzenia klapy

Nie należy się obawiać, że podczas transportu klapa przypadkowo się otworzy, a zawartość skrzynki wypadnie na ziemię. Metalowe zatrzaski są na tyle solidne, że skutecznie temu zapobiegają. Możemy bez obaw przenosić swoje narzędzia, bez ryzyka ich zniszczenia lub zgubienia. Należy też wspomnieć, że nie trzeba używać dużej siły, aby odblokować zatrzaski i otworzyć skrzynkę.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ