Opinie o Neo 84-115

Ostatnio aktualizowane: 20.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Największym atutem skrzynki jest praktyczność. Znalezione na temat modelu Neo 84-115 opinie potwierdzają, że pomieści on wszystkie niezbędne narzędzia, a w dodatku możemy je odpowiednio posegregować. Trzeba też wspomnieć o tym, że znajdujące się w podstawie kółka umożliwiają wygodne przemieszczanie się ze skrzynką i to bez zbędnego wysiłku.

 

Najważniejsze wady:

Szukając potrzebnych narzędzi, powinniśmy uważać, aby przypadkowo nie zniszczyć konstrukcji. Kupujący przyznają, że niektóre części skrzynki zostały wykonane ze stosunkowo delikatnych materiałów, dlatego przy odkładaniu narzędzi należy zachować ostrożność.

 

Werdykt: 9.8/10

Mimo że model nie jest idealny, zdaniem osób lubiących majsterkować w wolnym czasie jest to najlepsza skrzynka narzędziowa wśród wszystkich oferowanych przez producenta Neo. Wymiary produktu to: 40 cm x 40 cm x 70,5 cm, a jego materiałem wykonania jest tworzywo sztuczne. Należy podkreślić, że cena Neo 84-115 jest bardzo atrakcyjna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

3-częściowa konstrukcja

Konstrukcja skrzynki jest podzielona na trzy części. Na samej górze znajduje się pojemnik na drobne narzędzia, wyposażony w uchwyt ze schowkiem. W razie potrzeby możemy go odłączyć od całości i używać jako osobnej, mniejszej skrzynki na najbardziej niezbędne przyrządy, śrubki, wkręty itp. Środkowy moduł to cztery ergoboxy, czyli plastikowe kuwety (określane też mianem pojemników magazynowych). Nadają się one do przechowywania drobiazgów, które przy złym przechowywaniu, można z łatwością zgubić. Dolna część konstrukcji to duża skrzynia, mogąca pełnić funkcję schowka na większe sprzęty, takie jak wiertarka. Po tym, jak przeprowadzono specjalny test Neo 84-115, okazało się, że nawet po wypełnieniu skrzynki po brzegi przesuwanie jej po podłodze nie jest kłopotliwe.

Nadaje się na prezent

Skrzynka nadaje się na prezent dla mężczyzny, a więc ukochanego, taty czy brata. Z pewnością sprawi ona dużo radości miłośnikowi majsterkowania. Model jest rozbudowany i pomieści wszystkie potrzebne narzędzia oraz sprzęty, a tym samym ułatwi utrzymanie porządku w garażu. Warto podkreślić, że produkt jest też chętnie wybierany przez profesjonalistów i można go spotkać w takich miejscach jak warsztat samochodowy. To dowód na to, że skrzynka jest użyteczna, na pewno nie będziemy żałować zakupu.

 

Bezpieczne przechowywanie narzędzi

Za sprawą skrzynki możemy bezpiecznie przechowywać swoje narzędzia i zapobiec ich zgubieniu. Została ona wyposażona w solidne, metalowe zatrzaski z miejscem na kłódkę. Jeśli pojawi się taka konieczność, możemy zabezpieczyć cenne sprzęty przed kradzieżą. Założenie kłódki to również dobry sposób na to, aby ograniczyć dostęp do narzędzi dzieciom, które lubią bawić się w garażu. To znacząco zmniejsza ryzyko, że maluchy zrobią sobie krzywdę.

 

Gumowe kółka

W podstawie konstrukcji znajdują się dwa koła o dużej średnicy. Zostały one wykonane z gumy bez dętki, więc nie należy się martwić, że po najechaniu na ostry przedmiot (np. gwóźdź) przypadkowo ją przebijemy. Koła wykazują odporność na ścieranie, a co ważne, nie wydają nieprzyjemnych pisków w czasie przesuwania skrzynki po podłodze. System jezdny jest bardzo solidny, gdyż oparty jest na metalowej osi. Na wygodne ciągnięcie skrzynki pozwalają dwa plastikowe uchwyty. Są one dostatecznie duże i dobrze wyprofilowane, dlatego dłonie się z nich nie ześlizgują.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ