Opinie o Einhell TC-CD 18-2 Li

Ostatnio aktualizowane: 20.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Pozytywne opinie o Einhell TC-CD 18-2 Li zachęcają do zakupu tego urządzenia. Według użytkowników jest ono wykonane solidnie, więc nie trzeba się obawiać, że szybko dojdzie do jego awarii. Wiertarko-wkrętarka ma automatyczną blokadę wrzeciona, więc wymiana narzędzi przebiega bez żadnych problemów. Urządzenie ma wbudowaną lampkę LED dobrze oświetlającą miejsce pracy. 

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie jest polecane do domowego zastosowania, jednak może okazać się za słabe do profesjonalnego użytku. Jeśli potrzebujesz sprzętu przystosowanego do bardzo wymagających prac, ten model może nie spełnić do końca Twoich wymagań.

 

Werdykt: 9.4/10

Prezentowana wiertarko-wkrętarka 18 V ma 2-biegową przekładnię. Jest łatwa w obsłudze i efektywnie pracuje. Poleca się ją do wykonywania prac w domu i w garażu. Ten model z pewnością zadowoli entuzjastę majsterkowania. Sprzęt jest dostępny w zestawie z akumulatorem i ładowarką, więc nie trzeba dodatkowo inwestować w te akcesoria.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Aby dokonać dobrego zakupu trzeba poznać opinie na temat różnych sprzętów i wybrać taki, który jest najlepiej oceniany. Ważne przy zakupie wiertarko-wkrętarki jest także to, aby zapoznać się dokładnie z jej parametrami i określić, czy spełnią one nasze oczekiwania. Jeśli mowa o opisywanym modelu, ma on dwa biegi. Prędkość na pierwszym wynosi do 350 obrotów na minutę, a na drugim do 1250 obrotów na minutę. Urządzenie ma dwa kierunki obrotów. W zestawie znajduje się akumulator Li-Ion o pojemności równej 1500 mAh i napięciu 18 V. Czas jego ładowania wynosi od 3 h do 5 h. Maksymalny moment obrotowy sprzętu to 38 Nm. Model ma uchwyt bezkluczykowy. Średnica wiertła wynosi maksymalnie 10 mm. Waga wiertarko-wkrętarki to tylko 1,9 kg.

Pewny chwyt

Przeprowadzony przez majsterkowiczów test Einhell TC-CD 18-2 Li wykazał, że korzystanie z tej wiertarko-wkrętarki jest wygodne. Wpływa na to kilka czynników, a przede wszystkim sposób wykonania. Rękojeść jest pokryta gumową powłoką, która gwarantuje pewny chwyt. W efekcie można swobodnie manewrować narzędziem, nie martwiąc się przy tym o to, że wypadnie nam z dłoni. Uchwyt jest też odpowiednio wyprofilowany. Przyciski służące do sterowania urządzeniem umieszczono w odpowiednich miejscach, tak aby obsługa wiertarki była prosta.

 

Światło LED

Pracując z wykorzystaniem wiertarko-wkrętarki, nie zawsze obszar roboczy jest dobrze oświetlony. W związku z tym dobrym rozwiązaniem jest dodatkowa lampka LED, którą zastosowano w opisywanym modelu. Oświetla ona miejsce pracy i wszelkie zakamarki, więc łatwiej zachować precyzję. Jako zaletę konsumenci podają też to, że cena Einhell TC-CD 18-2 Li jest przystępna. Urządzenie kosztuje około 300 zł w zależności od sklepu. Wymiana narzędzi jest łatwa dzięki blokadzie wrzeciona.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ