Opinie o Erbauer 18v

Ostatnio aktualizowane: 20.04.24

 

Najważniejsze zalety: 

Erbauer 18V to narzędzie 2 w 1. Jest to połączenie wiertarki z wkrętarką. Dzięki takiemu połączeniu narzędzie ma wysoką prędkość obrotową i dużą moc, a także pozwala na zamontowanie bitów sześciokątnych umozliwiających szybkie wkręcanie wkrętów.

Bardzo istotną zaletą, jest również to, że dołączony do narzędzia akumulator EXT pasuje do całej linii elektronarzędzi Erbauer. Użytkownicy też są zdania, że w stosunku do posiadanych zalet cena narzędzia jest niewysoka. 

 

Najważniejsze wady: 

Jak na sprzęt do wkręcania wkrętów, jest to stosunkowo duże i ciężkie narzędzie. Jego waga wynosi 1,4 kg, a wymiary to: wysokość – 20,8 cm, długość – 20,3 cm i szerokość – 7,2 cm. Nie jest ono tak poręczne, jak inne wkrętarki. Jednak biorąc pod uwagę, że narzędzie to pełni również funkcję wiertarki, użytkownicy akceptują jej wagę. 

 

Werdykt: 9.3/10 

W narzędzie zaopatrują się głownie osoby, które nie chcą kupować do majsterkowania zarówno wiertarki, jak i wkrętarki. Erbauer 18V spełnia zadania obu urządzeń, zatem jego funkcjonalność stanowi o jego popularności. Za pomocą tej wkrętarko-wiertarki majsterkowicz będzie w stanie zarówno poskręcać świeżo kupione meble, jak i nawierci otwory przy drobnych remontach domowych. Potwierdza to przeprowadzony test Erbauer 18V.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wszechstronny akumulator

Erbauer 18V to tania wkrętarka, która jest zasilana akumulatorem EXT. Czas jego ładowania wynosi około 50 min. Funkcjonalne jest to, że akumulator ten pasuje do większości elektronarzędzie firmy Erbauer. Zatem wystarczy kupić jeden akumulator, by obsługiwać nim wszystkie posiadane elektronarzędzia.

Jak pokazują testy przeprowadzone przez użytkowników tej marki, akumulator ten jest w stanie pracować ponad 2 godziny. 

Funkcje wiertarki

Erbauer 18V to również wiertarka. Jako urządzenie do wiercenia jest wyposażone w 1700 obrotów na minutę, zapewniających sprawność i tempo w nawiercaniu różnych materiałów. Wymiary wysokość – 20,8 cm, długość – 20,3 cm i szerokość – 7,2 cm sprawiają, że operator może dobrze chwycić urządzenie i tym samym użyć sporej siły do nawiercania otworów.

Akumulator o pojemności 4,0 Ah pozwoli na nawiercenie otworów w stali 10 mm, w betonie 13 mm, a w drewnie do 35 mm. Bardzo istotną kwestią w funkcjonalności narzędzia jako wiertarki jest obecność udaru. Dzięki tej funkcji wzrasta skuteczność działania maszyny. Częstotliwość udarów sięga 25500 udarów na minutę. 

 

Wytrzymała, ergonomiczna konstrukcja 

Ta tania wkrętarko-wiertarka jest zaopatrzona w wytrzymałą obudowę. Chroni ona wnętrze urządzenia przed pyłami, które mogą być niekorzystne dla działania silnika. Narzędzie waży 1,4 kg, jest to optymalna waga dla urządzenia, które powinno dać sobie rade z nawiercaniem otworów w twardych materiałach i jednocześnie być poręczne i łatwe w manipulowaniu nim.

Na wygodę użytkowania wpływa również wbudowana lampka LED, która oświetla obszar roboczy. Erbauer 18V to narzędzie, które ma dobre opinie użytkowników.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

3 KOMENTARZ

Tomek

February 21, 2021 at 1:46 am

Autor wprowadza w błąd ukazując zdjęcie starszej wersji lini Erbauer, która była zasilana silnikiem szczotkowym z innymi akumulatorami nie pasującymi z aktualną nową linią Erbauer EXT.
Aby zobaczyć różnicę można trochę poszperać w necie i np. gość na fejsie prowadzi w celach hobbystycznych stronkę o tych elektronarzędziach i tam wyraźnie jest napisane, że starsze wersie nie pasują do nowych tych EXT

Odpowiadać
Zespół KącikMajsterkowicza.pl

March 4, 2021 at 8:15 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół KącikMajsterkowicza.com

Odpowiadać
Andrzej

July 5, 2020 at 6:08 am

Polecam

Odpowiadać