Opinie o Graphite 58G716

Ostatnio aktualizowane: 20.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Wiertarka udarowa Graphite zdobyła sporo pozytywnych opinii użytkowników, co świadczy o tym, że spełnia ona ich oczekiwania. Jedną z najczęściej wymienianych zalet jest to, że urządzenie dostosowano do wymagających warunków. Wiertarka ma funkcję blokady włącznika, więc można ustawić stałą prędkość pracy. Sprzęt jest zasilany sieciowo, więc nie ma obaw, że akumulator się wyczerpie i konieczne będzie przerwanie pracy. 

 

Najważniejsze wady:

Moc urządzenia wynosi 650 W, co jest zadowalającym wynikiem. Niemniej jednak przy mieszaniu zapraw można zauważyć, że moc nie jest tak dobra, jak można by tego oczekiwać. W efekcie tego typu praca zajmuje więcej czasu.

 

Werdykt: 9.4/10

Prezentowana wiertarka jest dostosowana do pracy z różnymi materiałami, można wiercić nią w drewnie, tworzywach sztucznych, metalu i ceramice. Dodatkowo sprzęt ma funkcję pracy udarowej, z której warto skorzystać przy materiałach, takich jak cegła czy beton. Cena Graphite 58G716 wynosi trochę ponad 200 zł.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Przeprowadzony przez kupujących test Graphite 58G716 potwierdził, że urządzenie ma dobre parametry i dlatego można uznać je za efektywne. Moc sprzętu wynosi 650 W, a prędkość bez obciążenia to 3000 obrotów na minutę. Parametr ten można zwiększyć do 45000 obrotów na minutę poprzez aktywowanie funkcji udaru. Maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 13 mm, w drewnie 25 mm, a w stali 10 mm. Model ma ogranicznik głębokości i kluczykowy uchwyt. Należy też wiedzieć, że wiertarka jest zasilana sieciowo, a przewód jest zrobiony z dobrej jakości materiałów (na jego powierzchni nie pojawiają się przetarcia).

Komfort użytkowania

Czytając opinie o Graphite 58G716, można dojść do wniosku, że korzystanie z wiertarki udarowej jest komfortowe. Na wygodę użytkowania wpływa m.in. to, że sprzęt jest odpowiednio skonstruowany. Ma on wygodny uchwyt, dzięki któremu wiertarkę można pewnie trzymać w dłoni i swobodnie nią manewrować. Co więcej, urządzenie jest stosunkowo lekkie. Przewód zasilający jest na tyle długi, że nie ogranicza swobody ruchów. Użytkownicy chętnie korzystają też z blokady włącznika, dzięki której wiertarka może cały czas pracować ze stałą prędkością. Ta funkcja przydaje się, kiedy mamy do wykonania sporo pracy.

 

Wygodne przenoszenie

Osoby, które często korzystają z urządzenia poza domem chcą mieć możliwość jego wygodnego przenoszenia. Warto więc wiedzieć, że ten model jest dostępny w zestawie z praktyczną walizką, do której mieści się sprzęt i potrzebne akcesoria. Walizka ma odpowiednio duży uchwyt, jest też dobrze zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem. W komplecie z walizką znajdują się też inne akcesoria: wiertło, ogranicznik głębokości wiercenia i kluczyk do uchwytu.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ