Opinie o Graphite 59G261

Ostatnio aktualizowane: 20.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Szlifierkę można pewnie utrzymać w dłoni i precyzyjnie przesuwać po wygładzanej powierzchni, ponieważ została wyposażona w dobrze wyprofilowany uchwyt z gumową nakładką. Test Graphite 59G261 potwierdził, że urządzenie nie wyślizguje się z dłoni, w dodatku zapewnia komfortową pracę nawet w zakamarkach pomieszczenia. To dobra szlifierka do gipsu, ma certyfikat CE.

 

Najważniejsze wady:

Do urządzenia została dołączona specjalna torba do jego przenoszenia. Co prawda uszyto ją z wytrzymałego materiału, ale jak przyznaje część kupujących, nie jest ona wygodna. Wpływa na to głównie wąski pasek na ramię.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt jest przystosowany do użytku w domu, przydaje się podczas prac remontowych. Jego moc wynosi 600 W, a zalecana średnica krążków ściernych to 225 mm. Konsumenci, którzy opublikowali opinie Graphite 59G261, uważają, że szlifierka jest łatwa w obsłudze i solidna, a ponadto zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Model wysięgnikowy

Szlifierka należy do grupy sprzętów wysięgnikowych, a więc daje możliwość wygodnego wygładzania wysokich ścian oraz sufitów, bez potrzeby stawania na drabinie. To bezpieczniejsze rozwiązanie, gdyż nie ma ryzyka, że przez nieuwagę spadniemy ze znacznej wysokości. Długość wysięgnika można zmieniać w zakresie od 110 do 200 cm. Co ważne, w czasie pracy nie będziemy narzekać na spadający z góry pył. Urządzenie jest wyposażone w praktyczny system odprowadzania zanieczyszczeń, daje możliwość podłączenia odkurzacza. To sprawia, że zachowujemy porządek w miejscu pracy i nie mamy problemu z ograniczeniem widoczności.

Łatwa wymiana papieru ściernego

Żeby używać szlifierki, konieczne jest zamontowanie na tarczy krążek z papieru ściernego o odpowiedniej średnicy. Nie jest to trudne, to samo dotyczy jego wymiany, kiedy się zużyje. Wszystko ze względu na to, że krążki mocowane są na rzep. Nie ma potrzeby używania dużej siły czy specjalistycznych narzędzi, aby je zamocować. Oznacza to, że możemy bardzo szybko przygotować szlifierkę do pracy.

 

Komfortowe i efektywne szlifowanie gipsu

Za sprawą sprzętu szlifowanie gipsowej powierzchni jest komfortowe, a także efektywne. Prędkość pracy urządzenia można regulować w zakresie od 600 do 1500 obrotów na minutę i dopasować ją do swoich potrzeb. W zestawie znajdziemy dodatkowy uchwyt, który można zamontować, jeśli chcemy pewniej trzymać szlifierkę w dłoniach. Istotne jest, że przewód zasilający jest długi (5 m) i zwykle nie trzeba używać przedłużacza, aby móc wykonać pracę. Wąż ssący, który odpowiada za odsysanie pyłu, jest elastyczny i można go rozciągnąć nawet na długość 4 m.

 

Gwarancja niezawodnego działania

Urządzenie jest dobrze przystosowane do przeprowadzania prac remontowych w domu. Obudowa jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale i szczelna, dlatego do środka nie przedostanie się pył (to mogłoby doprowadzić do awarii). Za pomocą sprzętu możemy szybko wygładzić ściany, sufity, a także inne powierzchnie pokryte gładzią szpachlową. Regularne czyszczenie szlifierki z resztek pyłu oraz przechowywanie jej w suchym miejscu gwarantuje niezawodne działanie przez długi czas. Cena Graphite 59G261 nie jest najniższa, ale nie jest to model, który ulegnie awarii na skutek intensywnej pracy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ