Najlepszy kompresor Stanley

Ostatnio aktualizowane: 13.06.24

 

Kompresory Stanley – Ranking

 

 

Stanley Air Kit STN595 NU8215190STN595

 

Stanley Air Kit STN595 NU8215190STN595 to sprzęt, który idealnie nadaje się do wykonywania mniejszych prac domowych. Jego maksymalne ciśnienie wynosi 8 bar. Wystarczy ono, aby np. przeczyścić komputer od środka z kurzu lub do szybkiego napompowania roweru. Jest to typ bezolejowy, co oznacza, że nie musimy martwić się o uzupełnianie pompy specjalnym olejem co jakiś czas.

Model ten jest bardzo lekki. Waży zaledwie 6,5 kg. Możemy zatem bardzo łatwo przenosić go w miejsca, w których jest nam potrzebny. Dodatkowo w zestawie znajdziemy aż 4 końcówki. Każda z nich przeznaczona jest do wykonywania innych domowych czynności. Wymiary tego kompresora to: wysokość – 32,5 cm, długość – 29 cm i szerokość – 25,5 cm. Dzięki tak niewielkim gabarytom można go bardzo łatwo schować w garażu na półce.

Moc silnika tego narzędzia to 1100 W, co zapewnia wydajną pracę. Jest to sprzęt bardzo ceniony przez użytkowników. Uważają oni, że jest wysoce bezawaryjny, łatwy w obsłudze i funkcjonalny. Wielu konsumentów podkreśla, że jest to niezawodny kompresor Stanley w dobrej cenie.

 

 

 

 

Stanley DV 2 400/10/50 8119500STN033

 

Jedną z ciekawszych propozycji w naszym zestawieniu jest Stanley DV 2 400/10/50 8119500STN033. Kompresor ten to typ olejowy. Musimy zatem pamiętać, że zakup tego sprzętu wiąże się również z nabyciem specjalnego oleju. Jest to idealny model do bardziej skomplikowanych prac takich jak piaskowanie czy malowanie. Ma on ciśnienie aż 10 bar, a więc czynności te nie sprawią nam problemu.

Jego pojemność wynosi 50 l. Oznacza to, że nawet przy częstym użytkowaniu nie będzie wymagał ciągłego dopełniania. Model ten został skonstruowany w taki sposób, aby łatwo go było przenosić. Dlatego posiada wygodny uchwyt, a do tego dwa duże kółka. Jest to jednak dość głośne urządzenie, ponieważ wydaje dźwięki równe 97 db. Zalecamy zatem nałożenie nauszników podczas użytkowania produktu.

Moc tego kompresora wynosi 2200 W. Możemy być zatem pewni, że nawet przy długiej pracy się nie przegrzeje. Użytkownicy cenią ten produkt za jego wytrzymałość, a także za dużą pojemność.

 

 

 

 

Stanley D 210/8/24 FCCC404STN005

 

Stanley D 210/8/24 FCCC404STN005 to sprzęt, który przyda się w każdym domu. Łatwo możemy go przenosić dzięki kółkom i stabilnemu uchwytowi, dlatego uważany jest za mobilny. Często wybierają go osoby, które używają kompresora w różnych miejscach – w domu, na działce czy w pracy. Ciśnienie tego modelu wynosi 8 bar, co pozwoli nam wykorzystanie go do mniejszych domowych prac.

Pojemność zbiornika kompresora wynosi 24 l. Prezentowany model nie generuje zbyt dużego hałasu, dlatego nie musimy martwić się o nasz słuch. Jest to sprzęt kompaktowy, a więc bardzo łatwo przechowuje się go w garażu.

Jest to typ bezolejowy. Nie musimy pamiętać o regularnym uzupełnianiu jego pompy. Jednak należy uważać przy dłuższym użytkowaniu produktu, gdyż istnieje ryzyko, że się przegrzeje. Warto podkreślić, że odpowiednio eksploatowany nie stanowi zagrożenia. Produkt cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami konsumentów. Użytkownicy szczególnie cenią jego kompaktowe wymiary oraz cichą pracę.

 

 

 

Jaki kompresor Stanley wybrać?

 

Kierowcy wiedzą, że co jakiś czas trzeba uzupełniać powietrze w oponach ich samochodów. Ciągłe jeżdżenie na stację paliwową może okazać się problematyczne, dlatego warto kupić kompresor. Urządzenie to pozwoli nam napompować nie tylko opony samochodów, ale i rowerów czy materace. Może też służyć do wykonywania wielu innych prac domowych, jak piaskowanie czy czyszczenie szczelin. Przygotowaliśmy ten poradnik, aby podpowiedzieć Ci, jaki sprzęt kupić. Na jego końcu znajdziesz także ranking prezentujący najlepsze kompresory Stanley.

 

 

Firma Stanley zajmuje się produkcją narzędzi ręcznych, elementów hydraulicznych, drzwi oraz elektronarzędzi. Produkty te są bardzo trwałe, a zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży muszą przejść szereg testów, w celu sprawdzenia ich przydatności i bezpieczeństwa. Wszystko to, aby do rąk klientów dotarły narzędzia wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Na samym początku musimy przyjrzeć się typom dostępnych kompresorów. Pierwszy z nich to model olejowy. Urządzenie takie działa jedynie, gdy pompę nasmarujemy specjalnym olejem. Jest to idealna opcja, jeżeli zamierzasz bardzo często używać sprzętu tego typu. Pamiętaj jednak o regularnej wymianie oleju. Drugi typ jest bezolejowy. Urządzenie to nie nadaje się do intensywnej pracy, ponieważ jego pompa szybko się nagrzewa. Wybierz ten typ, jeżeli potrzebujesz kompresora jedynie od czasu do czasu.

Bardzo ważnym aspektem przy wyborze kompresora jest jego pojemność. Jeżeli zamierzamy używać go do niewielkich domowych prac, to spokojnie wystarczy nam pojemność około 10 l. Nie będziemy musieli napełniać go zbyt często oraz nie będzie zbyt ciężki. Przy bardziej profesjonalnych pracach jak piaskowanie wybierzmy sprzęt o większej pojemności, np. 50 l.

Nie zapomnij również o poziomie hałasu. Informacja ta jest szczególnie ważna jeżeli zamierzamy używać sprzęt przez dłuższy czas. Najlepszy kompresor Stanley w 2024 roku wytwarza dźwięki na poziomie około 50 db. Taki hałas nie powinien uszkodzić naszego słuchu nawet przy dłuższym użytkowaniu sprzętu.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ