Najlepszy zestaw narzędziowy Yato

Ostatnio aktualizowane: 20.04.24

 

Zestawy narzędziowe Yato – Ranking

 

 

Yato YT-1268

 

Zestaw narzędziowy Yato YT-1268 zawiera 94 elementy. Klucze nasadowe i napęd nasadek wykonane są z wytrzymałej stali. Odkuwki są kalibrowane i następnie hartowane. Ten zestaw narzędziowy w dobrej cenie jest przeznaczony szczególnie dla wyspecjalizowanych serwisów mechanicznych i samochodowych.

Dodatkowym atutem są nasadki wykonane metodą kucia matrycowego. Wyposażone są one również w system As-Drive, który ma za zadanie chronić śruby przed uszkodzeniem oraz zwiększać wytrzymałość nasadek. W skład zestawu wchodzą również bity wykonane z twardej stali S2. Znajdziemy tam także grzechotki mające trójkomponentową rękojeść, a także 72 zęby.

Internauci w swoich opiniach chwalą staranne i solidne wykonanie zestawu wraz z walizką. Nasadka z pokrętłem wytrzymuje bez problemu 100 kg stałego nacisku podczas odkręcania koła samochodu. Mając te narzędzia w garażu jesteśmy w stanie wykonać większość prac przeciętnego majsterkowicza.

 

 

 

 

Yato YT-38841

 

Yato YT-38841 to profesjonalny zestaw narzędziowy, który zawiera 216 elementów. Narzędzia zostały dobrane pod kątem potrzeb serwisów samochodowych. Wszystkie nasadki i klucze zostały wykonane z chromowo-wanadowej stali nierdzewnej. Nasadki zostały poddane procesowi kalibracji przy użyciu precyzyjnych urządzeń pomiarowych.

Konsumenci w swoich opiniach chwalą system As-Drive, w którym siły oddziałujące na odkręcany element rozkładają się na dużą powierzchnię, a wyprofilowana w specjalny sposób nasadka to umożliwia. Nakrętki jednocześnie pozostają nienaruszone. Bity natomiast wykonane są z twardej stali S2. Grzechotki mają trójkomponentową rękojeść, a także 72 zęby.

Komplet pozwala wykonywać prace o dużych obciążeniach i wymagające precyzji. W skład walizki wchodzą nasadki ½, ¼, o wielu średnicach zaczynając od średnicy 4 mm, a kończąc na średnicy 24 mm. Zestaw narzędziowy Yato YT-38841 ma wiele zastosowań zarówno w domu, jak i w warsztacie. Zawartość jest solidnie wykonana i zapakowana w poręcznej walizce.

 

 

 

 

Yato YT-38901

 

W skład profesjonalnego zestawu narzędziowego Yato YT-38901 wchodzą 122 części. Rozbudowany komplet kluczy pozwala wykonać większość prac warsztatowych, szczególnie tych wymagających dużych obciążeń i precyzji. Z powodzeniem narzędzia można wykorzystać jako zestaw narzędzi ręcznych w serwisie stacjonarnym, jak i również w serwisie mobilnym. Zestaw jest na tyle uniwersalny, że internauci w swoich opiniach polecają go do każdej branży technicznej.

Narzędzia są wykonane ze stali chromowo-wanadowej, co zwiększa ich wytrzymałość. Przełożenia napędu jest wyposażona w specjalny system As-Drive chroniący obrzeża nakrętek przenosząc obciążenia na płaszczyzny śrub i nakrętek. System gwarantuje odkręcenie bez uszkodzenia nawet silnie zapieczonych śrub oraz dobrze się sprawdza przy usuwaniu śrub już wcześniej uszkodzonych podczas pracy narzędziami niskiej jakości.

W walizce znajdziemy nasadki 1/2, 3/8 i 1/4, grzechotki, klucze płasko-oczkowe. Dużą zaletą zestawu, podkreślaną przez wielu użytkowników, są szczypce – zarówno takie do cięcia, jak i uniwersalne czy nastawne. Narzędzia zapakowane w poręczną torbę pozwalają na wygodne przenoszenie zestawu.

 

 

 

 

Jaki zestaw narzędziowy Yato wybrać?

 

W przypadku każdego specjalisty, niezależnie od dziedziny, jaką się zajmuje, podstawą jest dobrze wyposażony warsztat, który pozwala na komfortowe wykonywanie pracy. Narzędzia przydają się też zupełnym amatorom. Decydując się na zakup zestawu narzędziowego trzeba zastanowić się, jakie czynniki przesądzają, że konkretne walizki z narzędziami są lepsze od innych.

 

 

Yato to firma, która powstała w 2008 roku. Produkty wyróżnia to, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oferta firmy dotyczy serwisu, ogrodu i budownictwa. Pneumatyczne i ręczne narzędzia Yato wykorzystywane są przez wielu specjalistów.

Najczęściej do prostych domowych napraw nie potrzeba profesjonalnego sprzętu. Wystarczą śrubokręty płaskie, gwiazdkowe, kombinerki, młotek i komplet kluczy. Jednak chcąc ułatwić sobie wykonywanie niektórych czynności warto zamienić tradycyjne narzędzia nowoczesnymi. Najlepsze zestawy narzędziowe Yato w 2024 roku mają w swoich zestawach wkrętarki z bitami, co jest zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem niż śrubokręty. Warto przy zakupie narzędzi pamiętać o kluczach nasadowych, mimo że nie są w stanie zastąpić oczkowych i francuskich, to niekiedy są jedynymi możliwymi do zastosowania. Pozwalają odkręcić śruby mocno zapieczone albo znajdujące się w niedostępnych miejscach. Należy od razu zwrócić uwagę na długość przedłużki.

Jeżeli chodzi o narzędzia hydrauliczne, wybór jest bardziej zaawansowany. Najlepsze zestawy narzędziowe Yato są wyposażone w klucz nastawny do rur, czyli pospolitą żabkę. Przy tego typu narzędziach warto zwrócić uwagę na materiał ich wykonania. Antypoślizgowe rączki, które zapewniają dobry chwyt w każdych warunkach, staranne wykonanie oraz mała waga przy sporej wytrzymałości to podstawowe cechy kluczy. Domowy hydraulik powinien mieć w swoim zestawie także klucze regulowane. Pozwolą one na dużą różnorodność wykonywanych prac.

Dobrze, jeśli komplet narzędzi jest zapakowany w poręczną, wygodną walizkę. To pozwala zachować porządek w warsztacie, a także ułatwia przenoszenie zestawu między remontowanymi punktami.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ